Telefon sorunu "kendiliğinden yeniden başladı"

Telefonum az önce kendi kendine yeniden başlattı sorun nedir acaba sony Xperia

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonlarda bilgisayarlar gibi işletim sistemleri üzerinde çalışıyor ve nadir olarak donmaları, reset atmaları normal olabilir.Eğer telefonunuz uzun bir zaman sonra yeniden başladı ve açılmasının ardından tekrar sorunsuz kullanmaya devam ettiniz.Bu durum, telefonunuzda sorun olduğu anlamına gelmez.Günlük hayatta herkesin başına bu tarz durumlar gelebiliyor.

    Yaşadığınız sorun eğer belirli aralıklarla ve sürekli olarak yaşıyorsunuz, sorun yaşıyorsunuz anlamı taşıyabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)