Telefon Veya Tabletten İnternete Girememe Sorunu

Telefon Wifiye Bağlı Ama İnternete Giremiyorum. Aynı Şekilde Tablettede Böyle.

Tatilde Döndüm Böyle Yapmaya Başladı. Lütfen Önerilerinizi Açıklayıcı Yazın. :D

kaynak74 kaynak74 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    modeminde mac Address filtresi veya güvenlik duvarı varsa modem arayüzünden telefon ve tabletin mac id sini veya ip adresini tanımlaman gerekebilir.

    Olmazsa modemine reset at tekrardan yapılandır. bağlanmayı dene.

    ahmetbolat ahmetbolat (1)