Telefona format atarsam sim kartı hesabı ve telefondaki fotoğraflar silinir mi?

Merhaba beyler benim telefonum android. Ben telefona format atmak istiyorum.  sim karti hesabi ve telefondaki fotograflar silinir mi?

Android telefonda ayarlar kismindan format atarsak telefonda sim  kart adli hesap var o hesap silinir mi? ve eger format atarsam telefondaki fotoğraflar silinir mi nasil geri indirilir ücretsizce yardimiz için tessekurler beyler.

kullanici78271 kullanici78271 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonda tüm fotoğraflar internet bağlantın varsa Google hesabına yedeklenir. Sen yedeklemeyi bir şekilde kapatmadıysan tüm fotoğraflar formattan sonra geri gelir.

    Fakat formattan sonra format çncesi Google hesabın ile telefonda oturum açman gerekir.

    Telefonunda Ayarlar > Hesaplar Senkronizasyon bölümüne git.

    Burada Google olacak onu bul ve dokun. Hesaplarda hakan**@gmail.com gibi hesabını göreceksin. Bunun parolasını biliyor olman lazım. Format sonrası bu hesabı telefona ekleyeceksin.

    Yine Burada Senkronize Et var. Buna dokun. Telefondaki tüm bilgileri seknronize et. Google sunucularına gitsin.

    Ayrıca telefonda Sim kart ibilgileri formatta etkilenmez. Format atarsan sim kart bilgilerine bir şey olmaz.

    Yukarıdaki dediklerime dikkat edersen telefonunda format sonrası veri kaybı olmaz.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı