Telefona format attıktan sonra bildiler geri yüklenebilir mi?

Telefona format arttıktan sonra telefon değiştirildiğinde eski telefonumdaki silinen bilgileri geri yükleyebiliyor muyum? Yani telefoncular bunu yapabilir mi.

kullanici221133 kullanici221133 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Düşük ihtima olsa bile yapa bilir.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

      Yapabilir fakat hiç bulunmamasını istiyorsan bir program sayesinde daha hiç kurtarılamaya bilir yani şu program.

      Android'de dosyaları geri getirilemeyecek şekilde silme

      darkcrak darkcrak (5168)