Telefona format attım ve videolar silindi. Videoları nasıl geri getirebilirim?

15 gün oldu format atalı. Resimler neyse de vefat eden babamla olan videolarım silindi. Bunu geri getirebilecek biri var mı? Çok minnettar olurum ona. Çok ağlıyorum neden koruyamadım diye. Kendim de birkaç program denedim ama yapamadım. Yardımcı olur musunuz bana? Telefon: Redmi Note 8 Pro 64 GB.

kullanici61031 kullanici61031 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Veri kurtarma merkezleri ile görüştün mü? Görüşmediysen bir bak derim.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Veri kurtarma merkezine başvurabilirsin

      oguzhan08 oguzhan08 (45)