Telefona gönderilen linke dokundum. Telefona virüs bulaşır mı?

6 saat sonra bu yazılımı duydum sonra hemen telefonu sıfırladım sizin önerdiginiz antivirüs programı ile taradım fakat bulamadılar cihazımda ısınma az var ve şarjı normal arada bir telefona güvenlik sürekli olarak durduruluyor uyarısı gelior (telefonum Xiaomi note10s)

Benim şuanda ne yapmam gerek acaba?

Sizce hala varmıdır bu yazılım?

ardwq ardwq (1)
8 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Linke tıklama ile virüs bulaşmaz, güncel olmayan bir işletim sistemine sahip olmayan telefonun yoksa.

    Dokunduğun linkten uygulama indirdin mi?

    "6 saat sonra bu yazılımı duydum " ne demek anlayamadım.

    hakan hakan (15424)
    8 ay önce cevaplandı

      Merhaba, telefonu sıfırladıysanız ve SD kart yoksa virüs bulaştıysa bile silinmiştir, merak etmeyin.

      astrayos astrayos (141)
      7 ay önce cevaplandı