Telefona Müzik indirme programı öneriniz nedir?

Telefona müzik indirme programı öneriniz nedir?

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

  • en güzeli muhii müzik https://www.androidliste-tr.com/item/android-apps/991130/sound-effects-muhii/ burdan indir kemal00 5 yıl önce
  • tesekkür ederim nehir68 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sen bildiğim kadarıyla Android kullanıyorsun. Onun için en iyi müzik indirmek programı bana göre Snaptube..

Snaptube uygulamasını buradan indirebilirsin: https://www.snaptubeapp.com/

Eğer istersen Tubidy de kullanabilirsin. Tubidy APK olarak buradan indirilebiliyor: http://tr.fobito.com/android/tubidy

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Evet android 😊 nehir68 5 yıl önce
  • Sürekli burada olunca tanıyorum artık insanları omercik 5 yıl önce
  • Play store dan indirilmiyor mu? @farurhenho nehir68 5 yıl önce
  • Ücretsiz mi peki? nehir68 5 yıl önce
  • Maalesef Play Store'da yok. Bu siteden indirmek zararlı değil merak etme.. Play Store'da Google yasakladığı için yer almıyor böyle uygulamalar omercik 5 yıl önce
  • Ücretsiz evet ama reklamlı. Reklamı kaldırmak istersen VIP sürümünü satın alman gerek. Ama ücretsiz olarak müzik indirilebiliyor ben bayadır kullanıyorum omercik 5 yıl önce
  • Peki teşekkurler ben tubidy mp3 kullanıyordum ama artık kullanılmıyor play store dan da silinmiş nehir68 5 yıl önce
  • İndiremedim nehir68 5 yıl önce
  • Tubidy'nin de indirme linki var eğer kullanmak istersen. Onu da cevaba ekliyorum. Dediğim gibi böyle müzik indirme uygulamalarını Google istemiyor o yüzden yasak omercik 5 yıl önce
  • Tmm. İndirme dosyasını bulamadım o yüzden indiremedim😅 nehir68 5 yıl önce
  • Artık buldun 😅 omercik 5 yıl önce
  • Yok bulamadım 😓 nehir68 5 yıl önce
  • Yok indirilenlerde☹ nehir68 5 yıl önce
  • Chrome uygulamasından indir mümkünse omercik 5 yıl önce
  • Dosyalarım uygulamasında Downloads bu adla bi bölüm açılıyor bazen oraya da gitmiş olabilir. İndirme tamamlandı diyorsa illa oralarda bir yerlerdedir. Araştırmacı olmak lazım :) omercik 5 yıl önce
  • Yok işte o downloads ta 😂 Sonra denerim bari nehir68 5 yıl önce
  • Valla Samsung telefonlarda indirilen dosyaları başka yere mi atıyor bilemiyorum ama indirme tamamlandı yazıyorsa kesin inmiştir. omercik 5 yıl önce
  • Vazgeçtim indirmiyorum 😵 Buldum dosyayı ama google play e yönlendirdi ama orda başka sayfa çıktı😅 nehir68 5 yıl önce