Telefona Sürekli Gelen Reklamlar

J2 Marka   ikide bir reklam geliyor sürekli gereksiz uygulamaları da sildim bi Virüs falan da yok ikide bir reklam çıkıyor sürekli ve telefon donuyor.Nasıl engelleyebilirim Reklamları  Telefonu sıfırlamadan.

ses1842 ses1842 (64)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Virüs yok demişsiniz ama sizin anlattıklarınız tam bir virüs vakasının göstergesi... Malwarebytes gibi güçlü yazılımların Android uygulaması var, indirip taratmanızı tavsiye ederim

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Reklam geliyorsa virüs mü var yani ? ses1842 6 yıl önce
    • Bazı siteler reklam koyarlar, eğer o reklamlardan bahsediyorsan virüs değildir. Ama sen bir uygulama açarsın, aniden başka bir siteye seni yönlendirir yahut hiçbir şey açık değilken seni saçma sapan bir siteye yönlendirir işte o zaman anormallikler olduğunu anlarsın. @ses1842 omercik 6 yıl önce

    Avast Mobile Security veya Malwarebytes indirip tarat.

    toprak34 toprak34 (2026)