Telefona virüs programı

İyi günler ben telefonumu taramak istiyorum virüslere karşı. Bazı uygulamalar var ama sizde bilirsiniz ki çalışmıyor genelde. Telefonumda cihaz bakımı var ordan bakıyordum ama bir arkadaşım onunda tam çalışmadığını soyledi ve size başvurmamı önerdi güzel çalışan ücretsiz bir virüs tarama programı önerirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.

muhammet34 muhammet34 (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefondaki antivirüs programları bilgisayardaki antivirüs programları gibi etkili değiller fakat telefona virüs şu şekilde bulaşır.

    • Googleden indirdiğiniz uygulamalar
    • Girdiğiniz sitelerden

    Eğer antivirüs programı istiyordan telefonuna gerek  çünkü telefonun kendinde antivirüs programı ama yine istiyorsan şunu kullan.

    Mallwarebytes

    Avast Mobile Security nedir? Avast Mobile Security nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes kullanıyorum (Android) memnunum. Ha bugüne kadar virüs yakaladı mı dersen henüz hiç bir virüs yakalamadı. Tabi çok fazla uygulamam yükleyen biri değilim onun da etkisi vardır muhakkak.

      hakan hakan (15424)