Telefona Wifi Adaptörü Takabiliyor Muyuz ?

Benim bildiğim üzere wifi adaptörü daha iyi bir wifi bağlantısı sağlıyormuş veya daha fazla wifi görebiliriz diye biliyordum ( yanlış biliyor muyum bilmiyorum ) bunu telefonda kullanabilir miyiz çünkü telefonum wifi leri çok iyi görmüyorda ve ben 1 km olanı almak istiyorum kisacasi telefona adaptor takilir mi ? Takilirsa baska her hangi bir sey yapmamiz lazim midir ?

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Takılmaz ve ayrıca 1 KM menzilli (gerçek manada 1 KM) adaptör senin kullanmakta olduğun telefondan daha fiyatlı olabilir :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Yaw abi hic mi sansimiz yok takmak icin ? yardim1315 6 yıl önce
    • 1 km almam bende o zaman yardim1315 6 yıl önce
    • Hiç şansın yok, bana inan :) @yardim1315 temmuz 6 yıl önce
    • OTG baglanti aparati falan da diyorlardi ( tam konuya hakim degilim ) ama takilabilicegini duymustum bilmiyorum hic mi sansimiz yok ? yardim1315 6 yıl önce
    • Tmm abi yardim1315 6 yıl önce
    • OTG kablosu kullanmadan zaten standart USB bağlantılı cihaz/alet takamazsın. Ama cihazlara takılan başka cihaz ve aletler belirli ve özel sürücülere ihtiyaç duyarlar. USB WiFi adaptörler PC'ler ile uyumlu olur, telefonlarda (telefonlarla alakalı işletim sistemlerinde) bu adaptörleri görecek ve işletecek sürücüler olmaz. Herhalde anlamıştırsın şimdi @yardim1315 temmuz 6 yıl önce