Telefona yeni attığım resimler eski tarihlere gidiyor

Google Fotoğraflar a Karşıdan Yükle ile bilgisayardan bi fotoğraf atıyorum. fotoğrafın çekildiği tarihe yükleniyor. yüklediğim tarihte gözükmesi için ne yapabilirim.

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüklemeden önce fotoğrafa sağ tıklayıp Özellikler'e git. Özelliklerden Ayrıntılar sekmesine gir ve alttaki "Özellikleri ve Kişisel Bilgileri Kaldır"a tıkla. Buradan fotoğrafın çekildiği tarih bilgisini kaldırabilirsin. Bunu yapınca sorun düzelir diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • işe yaramadı hocam. ayrıca çok fotoğraf var toplu düzenleme programı lazım misty 4 yıl önce