Telefonda Antivirüs

Telefonumda hem Avast Hemde Emsisoft var Ayrıca Malwarebytes da yüklemek istiyorum.Yani 3 antivirüs programının bi zararı olutmu

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarlardaaynı görevi yapan iki Anti-Virus,malware tarayıcılarının bulundurulması önerilmez.Bilgisayarlarda bu iki aynı görevi gören araçlar birbirlerinin görevlerini sonlandırmak isteyebilirler ve bu yüzden gereksiz sorunlar oluşturabilirler.

    Telefon üzerinde bu durum biraz daha esnek olacaktır.Yani siz 3 yazılımı da kullansanız sorun yaşamayacaksınızdır.Ancak bana kalırsa bu işlem gerek olmayan yavaşlama ve performans kayıplarına yol açacak.Sadece Avast veya Emsisoft ürününü bulundurmak daha mantıklı olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)