Telefonda Fotoğraf Kopyala Yapıştır Yapmak!

Telefonda, fotoğraf ve resimleri nasıl kopyalayıp yapıştıracağınızı merak ediyorsanız. Aşadakı Çözüm Yerinden Öğrenebilirsiniz,

Herkes biliyor ki artık elimizde taşıdığımız akıllı cihazlar.

fotoğraf'i Arkadaşlarınıza Yada Biyere Kopyalamayı Biliyorsanız Tam Yerindesiniz, Uzmanım.net

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Peki Bu Nasıl Yapılır?

    1. Kopyalacağınız resmi açtıktan sonra üzerine 2-3 saniye kadar basılı tutmanız gerekiyor. Daha sonra bir Kopyala butonu belirecek ve buna basacaksınız!

    2. Aynı şekilde yapıştırmak istediğiniz yere de 2-3 saniye basılı tutmalı ve daha sonra beliren Yapıştır butonuna basmalısınız!

    esty esty (-48)