Telefonda hızlı olan internet, bilgisayarda hiç yok gibi. Nasıl düzeltebilirim?

Asus marka bir bilgisayarım var 2.el olarak aldım, format attım, driverları güncelledim. 3 aydır kullanıyorum, başta hiç sıkıntım yoktu, online oyunları çok rahat oynuyordum ama şimdi bir haftadır internette sıkıntı var. Telefonda 28mbps download, 7-8upload hızı alıyorum, çektiği zaman bilgisayardan da aynı hızı alıyorum. Ama en fazla 2dk... Discordda arkadaşımla konuşamıyorum bile. Nasıl halledebilirim?

aydnaydn aydnaydn (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm:

    Driver'i ve bilgisayarını gücellemeyi dene.

    2.Çözüm:

    Bilgisayarında virüs olabilir. bilgisayarını şu antivirüs programından biri ile tara.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    3.Çözüm:

    Bilgisayarının internet kartında sorun olabilir.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Modem'e reset atıp tekrar kurulum yap.

      hydra hydra (3800)