Telefonda kulaklık sorunu

Öncelikle 4 ayrı kulaklığım var ve hepsini bilgisayarda denedim herhangi bir sorun yok. Fakat telefonumda 4 tanesini de denedim hep aynı sorun var. 4 kulaklıkta da ses uzaktan, buğulu ve az geliyor gibi. 1 kulaklıkta ise bunlara ek olarak hafif cızırtı sesi de var. 2-3 gün önce bir sorun yoktu, yeni olmaya başladı. Ne yapabilirim?

gaviveb328 gaviveb328 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefondaki jak girişinin içersinde toz birikmiş olabilir. Jak girişini iğne ile temizlemende fayda var.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bu zararlı değil mi? gaviveb328 3 yıl önce
    • Ne alaka jak girişindeki tozu alacaksın orada kısa devre yapmayacaksın. Kürdanla'da deneyebilirsin illa iğneye gerek yok @gaviveb328 telefoncuya gitsen aynısını yapacak ve senden para alacak. darkcrak 3 yıl önce
    • İğneyle kır demiyorum orayı sadece nazikçe tozları çıkartacan @gaviveb328 darkcrak 3 yıl önce

    Kulaklığı takarken biraz bastırmayı denen @darkcrak dedigi gibi bazen toz falan dola biliyor.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bastırınca geliyor gibi ama tam olmuyor gaviveb328 3 yıl önce