Telefonda nerelere girildiğini gösteren bir program var mı?

Telefonumu bazen çocuğuma veriyorum.
Geri aldığımda telefonumda nerelere girip çıktığını tam olarak öğrenmek istiyorum.
Bunu anlamak için ne yapmalıyım?
Bunun için güvenli bir program var mı?

mat7 mat7 (336)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonun Android ise şunu dene:

    1. Telefonda Ayarlar bölümüne git.
    2. Google seçeneğini bul ve dokun.
    3. Google Hesabınızı yönetin seçeneğine dokun.
    4. Veriler ve Gizlilik sekmesine dokun.
    5. Geçmiş ayarları bölümünde  Web ve Uygulama Etkinliğini açık konuma getir (eğer açık değilse)
    6. Youtube Geçmişini açık konuma getir.
    7. Daha sonra burada mesela Web ve Uygulama Etkinliğine dokunduğunda karşına çıkan Tümünü Göster seçeneği ile açılan uygulamaları ve girilen web sitelerini görebilirsin.
    8. Alt ayarlar bölümünden "Chrome geçmişini ve Google hizmetlerini kullanan site, uygulama ve cihazdaki etkinlikleri ekle seçeneğini seç.

    Bu ayalar ile hangi uygulamalar açılmış nerelere girilmiş takip edebilirsin.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler.. @murat (11872) mat7 1 yıl önce