Telefonda Opera VPN nasıl aktif edilir?

Telefona Opera tarayıcı kurdum. Telefonda Opera VPN nasıl aktifleştirilir? Telefonda Opera VPN nasıl kullanırım?

Anonim Anonim (156)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Opera tarayıcının VPN Özelliğini PC'de ve Android telefonlarda kullanmak mümkün. Google Play Store üzerinden indireceğiniz Opera tarayıcıda yerleşik VPN servisi bulunmakta.

    IOS cihazlar için de Opera VPN Free mevcut.

    Operada VPN  Free(ücretsiz) ve PRO (ücretli) olmak üzere iki farklı şekilde servis ediliyor. Opera VPN Free Android, Windows, OSX (MAC) cihazlarda destekleniyor. Opera VPN PRO  IOS (iphone, ipad) cihazlarda mevcut değil.

    Android telefonda Opera tarayıcısında VPN'i açmak için şu adımları uygulayabilirsiniz:

    1. Opera tarayıcıda sağ köşede profil simgesine dokunun.
      Android VPN Opera profil
    2. Açılan pencereden Dişli / çark  simgesine dokunun.
      Android Opera VPN ayarlar
    3. Ayarlar bölümünde VPN - Etkin duruma getirin.
      Telefon Android Opera VPN Açma

    Bu şekilde Android telefonda Opera VPN'i açabilirsiniz.

    alattin alattin (16984)
    10 ay önce cevaplandı