telefonda silinen fotografları geri alma

telefonumda fotografların yarısı kendiliğinden  silindi whatsapp dan gelen fotograflarım silindi nasıl geri alabilirim telefon model: samsun s3 mini

mermer mermer (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonda silinen fotoğrafları geri almak için 3. parti yazılımlardan faydalanabilirsiniz. Pek çok benzer program var. Bu programlar bilgisayara kuruluyor.  Bilgisayara kurtuktan sonra telefonu bilgisayara bağlıyor ve programı çalıştırıyorsunuz. Program telefonda silinen fotoğrafları görüntülüyor.

    EaseUS MobiSaver for Android Free  programını denediniz mi? Android silinen dosyaları kurtarmakda oldukça iyi bir programdır. Hatta en iyisidir diyebilirim.

    Program her ne kadar Free yazsa da ücretli. Silinen verileri görüntüleyebiliyorsunuz .  Silinen ve kurtaratılabilir veriler ile ilgili size bir ön izleme sunuyor.

    EaseUS MobiSaver for Android Free nasıl kullanılır?

    1. Buradan EaseUS MobiSaver for Android Free indirin ve bilgisayarınıza kurun.
    2. EaseUS MobiSaver for Android Free kurulduktan sonra programı açın.
    3. Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın.
    4. EaseUS MobiSaver for Android Free otomatik olarak telefonunuzu algılayacaktır.
    5. Tarama işlemi başlayacak daha sonra size kurtarılabilir bilgiler gösterilecektir.

    Kullanması oldukça kolay bir programdır. Sadece resim değil, telefon numaraları, mesajlar gibi pek çok silinen veriyi görüntülüyor.

    Eğer silinen veriler fotograflar harici SD kartta ise o zaman Recuva gibi bir program da işinizi görür. Yine aynı mantkla PC ye kurulu Recuva ile telefonuzun kartını taratıyorsunuz.

    Recuva burada anlatılmış: Silinen fotoğrafları geri getirme

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      bir arkadaşım aynı sorunu yaşamıştı dediğiniz program ile halletti bilgi güzel emeğinize sağlık

      neron neron (-99)