Telefonda Silinen Fotoğrafları geri getirme

Telefonuma imei atıldı ve fotoğraflarim da silinmiş . Geri getirme şansımız var mı . Acil lütfen

busrr busrr (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefon kullanıyorsanız ve telefon sıfırlanmadan önceki Google hesabını eklerseniz fotoğraflarınız geri gelir. Elbette Google Fotoğraflar kullanıyorsanız ve yedekleme yapmışsanız.

    Bunun dışında sıfırlanmış telefondan veri kurtaramazsınız. Kurtarılsa bile veriler şifreli olur. Android telefonda veriler şifrelenerek saklanır. Telefon sıfırlandığında güvenlik anahtarı da değişir. Bu da kurtarılan fotoğrafların açılmamasına sebep olur.

    murat murat (12492)