Telefonda silinen internet geçmişi nasıl geri getirilir?

Telefondaki internet gecmişi silinince tekrar nasıl internet geçmişini bulabilirim?

kullanici497941 kullanici497941 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Temizlediğin internet geçmişini geri getiremezsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eğer telefonunuz Android ise Android telefonlar internet geçmişi gibi tarayıcı ile ilgili bilgileri /data/data/com.android.browser/databases/browser.db dosyasında saklarlar.

      Bu dosya içinden silinen internet geçmişini geri alamazsınız.

      Bir ihtimal Google hesabınız tarayıcıda tanımlı ve internet geçmişi açıksa https://www.google.com/history/  adresinden gezinilen sitelere ulaşabilirsiniz.

      Dediğim gibi Google hesabı ile giriş yapılmış ve internet geçmişi saklansın seçili olmalı. Aksi takdirde telefonda silinen internet geçmişini geri getiremezsiniz.

      hakan hakan (15424)