Telefonda slayt yapma programı var mı?

Telefonumda slayt yapabileceğim program var mi

nehir68 nehir68 (86)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     Microsoft'un Power Point Mobil versiyonunu indirerek slayt yapabilirsin.

    Bonus olarak Google Slaytlar ve Scoompa programlarını öneririm..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Fazlaca resim koyabileceğiim 200 300 falan yani. Telefonda olur mu bu nehir68 4 yıl önce
    • @nehir68 microsoft power point mobil işini görecektir diye tahmin ediyorum.. Tam olarak aklınızda ne var yani yapacağınız slayt nasıl olacak planınız nedir ? ybaskin34 4 yıl önce
    • Fotoğraglarımı koyacağım bir slayt gosterisi yapmak istiyorum. nehir68 4 yıl önce
    • Sonra flasa atıp televizyonda izlemek istiyorum. Önceden viva video programi ile yapmıştımama az sayıdafoto vardı 30 falan. Daha çoğunu yapamadm onunla nehir68 4 yıl önce
    • @nehir68 hımm. bilgisayarın varsa bilgisayar üzerinden daha rahat yapabilirsin.. Ama illa mobilden yapacam diyorsanda dediğim gibi " power poin mobil " dene. ybaskin34 4 yıl önce
    • Power point i denedim simdi hiç olmuyor telefonda kullanım acisindan. Telefonumda yüklu olarak var ordan baktm da hiç kullanisli degil. Uygulama olsa daha rahat olur. Dedigim gibi vivavideo iyiydi ama sınırlı sayıda foto atabiliyosun nehir68 4 yıl önce
    • Scoompa yı indirdim. Onda yapıp tv de izleyebilir miyim acaba nehir68 4 yıl önce
    • @nehir68 tv'ye yansıtma şeklinde olabilir. ya da usb ile tv'ye bağlayıp video şeklinde açılabilir. ybaskin34 4 yıl önce
    • Scoompa yı indirdim ama 30 foto dan sonra proyu satin al duyor. Ücretsiz olano yok mu nehir68 4 yıl önce
    • @nehir68 cihazın android ise bulabiliriz belki pro versiyonu. ybaskin34 4 yıl önce
    • Nasıl bulcaz. Çok güzeldi scoompa ya 😊 nehir68 4 yıl önce
    • @nehir68 internetten araştırıp varsa full yaparak pro versiyonuna dönüştürürüz. ybaskin34 4 yıl önce

    Sana 3 tane program önere bilirim 2 tanesini zaten @ybaskin34 yazmış ben de linklerini veriyim ikisinin de

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @darkcrak kanka 3'nüde yazmıştım :)) ama link eklemen güzel olmuş ybaskin34 4 yıl önce