Telefonda videolar açılmıyor sorunu - Huawei mate 10 lite

Merhabalar, telefonum Huawei mate 10 lite. İki gündür videolar hiçbir şekilde açılmıyor, twitter instagram youtube bütün applerimde aynı sorun var.

kullanici371952 kullanici371952 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Videoları tarayıcı üzerinden mi izliyorsun yoksa app üzerinden mi?

    Tarayıcı üzerinden izleyemiyorsan telefonuna Firefox, Brave ya da Opera tarayıcılarından birini kurup izlemeyi dener misin?

    Farklı tarayıcı üzerinden videoları izleyebiliyorsan sorun kullandığın tarayıcıdadır. Tarayıcı verilerini temizlemeyi deneyebilirsin.

    Bu 3 internet tarayıcıdan birini deneyebilirsin.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • hem app hem de tarayıcı üzerinden izliyorum, sorun her ikisinde de var. tarayıcıdan da video açılmıyor sadece video gifler dahi açılmıyor kullanici371952 2 yıl önce

    Farklı bir internet bağlantısı ile videoları açmayı denedin mi? Mesela Wifi ile bağlıysan Mobil veriye geç ve videolar açılıyor mu kontrol et.  Bu işe yaramazsa aşağıdaki adımları uygula.

    App'leri kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.

    Öncesinde örneğin Youtube için;

    1. Ayarlar > Uygulamalara git
    2. Uygulamaları Yönet üzerindenYoutube app'i bul.
    3. Verileri temizle seçeneğine dokun.

    Daha sonra Youtube uygulamasını kaldır. Google Play üzerinden Youtube app i tekrar yükle.

    Bu işe yarayacaktır. Bir de telefonda video ile ilgili başka uygulamalar varsa kaldır. Mesela video oynatıcı, media player vs bunları kaldırmayı dene.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

    • merhabalar, denedim ama etkili değil maalesef. hâlen aynı sorunu yaşıyorum. kullanici371952 2 yıl önce
    • farklı internet bağlantısını denedin mi? @kullanici371952 hakan 2 yıl önce
    • hocam dün mobil veriden açıp denedik aynı problem var, şimdi wp durumlarına baktım oradaki videolar dahi açıklıyor. telefondaki app, photos falan kasıyordur diye sildim kullanici371952 2 yıl önce
    • buna rağmen aynısı problem devam ediyor, servisi mi arıyayım acaba? varsa başka bir öneriniz onu da deniyim kullanici371952 2 yıl önce
    • @kullanici371952 Huawei foruma baktım. Huawei teknik personeli telefonu sıfırlamayı önermiş. Seninle aynı durumu yaşayan bir kullanıcı için. hakan 2 yıl önce