Telefonda Youtube videolarında 720p video seçeneği yok

arkdaşlar hepinizee selamlar

telefonum vestel venüs v4 youtube da video izlerken 144 240 360 480 seçenekleri çıkıyor ama 720p her video da çıkmıyor bilgisayardan aynı video 720 1080 4k desteklese bile telfonda en fazla 480p çıkıyor bunun için format attım 1 1.5 ay sorunum düzeldi sonra tekrar aynı sorun devam etmeye başladı kalıcı oalrak nasıl çözebilirim (telefonum 720p destekliyor)

ciscoroman ciscoroman (7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonda 4.5G üzerinden mi bakıyorsun yoksa  WiFi üzerinden mi? Sadece ekran çözünürlüğü değil bağlı olduğun ağ ve hızın da önemli. Misal Youtube uygulamasında Ayarlar > Genel altında Mobil veri kullanımını sınırla diye bir seçek var. Bu seçenek açıksa HD videolar sadece WiFi ağda oynatılır. 720p ve 1080p gösterilmez.

    Senin sorunun Hd videolarının oynatılamaması. Dediğim ayarı mutlaka kontrol et.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bende 480p de 1080pde çıkıyor ama 720 p çıkmıyor  biri yardım etsin

      headoguz headoguz (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Youtube uygulaması güncelmi gorele28 3 yıl önce