telefondaki istenmeyen simgeler

Merhaba  telefon rehberimdeki  isimlerin hemen sağında   2 işaret vardı (cihaz  ve  vatsap simgeleri)  şimdi ise bunlara ilaven  ''g''   simgesi  de geldi sanırım google simgesidir. bu simgeyi silmek için senkrotizasyon ayarlarını da iptal ettim ama  ''g'' simgesi yine  gitmedi. bu simgeyi nasıl silebilirim acaba? (cihazım  samsung   s4 mini)

sokrates sokrates (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon üzerinde rehbere gittiğinizde, rehber üzerindeyken seçenekler tuşuna bastığınızda Görüntülenecek kişiler seçeneği vardır.Bu seçenek bazı telefonlarda direkt olarak rehber de değilde rehberden önce ayarlar daha sonra Görüntülecek kişiler olarak da bulunabilir.Burada burada sadece gmail, whatsapp gibi seçenekleri seçebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)