Telefondaki silinen dosyaları nasıl geri getirebilirim?

General Mobile Android telefonum sıfırlandı ve açıldığında hiçbir dosyam yoktu. Silinen müzikleri, kişileri, fotoğrafları, videolar ve diğer programları diğer verileri nasıl geri getirebilirim? Telefonumu eski haline geri getirmenin bir yolu var mı?

Silinen fotoğrafları/videoları geri getirme, silinen müzikleri geri getirme, silinen rehberi geri getirme gibi işlemler nasıl yapılır?

kullanici742401 kullanici742401 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonda silinen dosyaları geri getirme öyle kolay bir iş değil maalesef. Her şeyden önce telefonunuz rootlu olmalıdır. Root hakkında detaylı bilginiz var mı? Ayrıca telefonunuz General Mobile'ın hangi modeli?

    omercik omercik (9418)