Telefondaki tüm uygulamaları her güncellemede güncellemek doğrumu ?

mat7 mat7 (336)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sakıncası olmaz. Çünkü güncellemeler her ne kadar gözle görülür değişiklikler getirmese de, aslında o uygulamanın back-end yani teknik kısmında oluşan hataları gidermek için de yapılır. Yani "nasıl olsa değişiklik yok yapmayayım" diye düşünmek doğru değil.

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bende öyle düşünüyorum. Fakat şöyle bir söylenti geldi kulağıma , bu tür güncellemeleri çok yapınca telefon ağırlaşıyor ve hafızada daha çok yer kaplıyormuş . Bu doğrumu sizce ? @omercik (9333) mat7 3 yıl önce

    Bir problem olmaz, ancak hiçbirzaman kullanmayacağın uygulamayı güncellemende pek doğru değil.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bende öyle düşünüyorum. Fakat şöyle bir söylenti geldi kulağıma , bu tür güncellemeleri çok yapınca telefon ağırlaşıyor ve hafızada daha çok yer kaplıyormuş . Bu doğrumu sizce ? @genius (113) mat7 3 yıl önce
    • Bu yüzden önerim güncelleme yapmaman hatta gerekirse silmen. Benim cihazın kapasitesi düșük olduğu için Samsunun önceden yüklediği tüm uygulamaları sildim (kullandıklarım hariç) ve sonda performans olarak gözle görülür bir artıș oldu. genius 3 yıl önce