Telefondan telefona oyunu levelleriyle kopyalamak

Android telefonumdaki tüm oyunları yeni android telefonuma geçtiğim levellerle birlikte yüklemek isityorum. Oyunların çoğunu internetsiz oynuyorum yani sosyal medya vb. hesaplarımla bağlantıları yok. İnternette bir kaç anlatıma baktım ama yapamadım.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Her oyunun data klasörü farklı olur. Hangi oyun olduğu önemli. Oyun üzerinden arama yapmak gerekir. Eğer oynadığınız oyunun veri dosyaları telefonda bir klasörde tutuluyorsa o klasörü kopyalamak yeterli olur.

    Çoğu zaman bu işlem root yetkisi ister.

    Ek:

    Eğer telefonun rootluysa Titanium Backup adlı program ile taşımayı deneyebilirsin.

    Eğer root yoksa o zaman Helium adlı programı deneyebilirsin

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Herhangi bi oyundan örnek vererek anlatabilirsiniz. Örneğin ben Blendoku 2 için dediğinizi yapmaya çalıştım. Android->Data klasöründeki com.lonelyfew.blendoku2 adlı dosyayı diğer telefondaki Android->Data klasörü içine kopyaladım ve telefonu kapatıp açtım ama telefonda Blendoku 2 gözükmüyor. @murat misty 6 yıl önce
    • @misty ilave yaptım murat 6 yıl önce