Telefondan twitter hesabımı nasıl devre dışı bırakabilirim

    Toplam 2 Cevap

    Devre dışı bırakmaktan kastınız telefon üzerinden Twitter uygulamasından çıkış yapmak ise şu yöntemi izleyebilirsiniz;

    Android için;

    Ayarlar-->Hesap-->Twitter  , ardından Twitter bağlantısını silmeniz

    iPhone için;

    Ayarlar-->Twitter-->Twitter profil ismine tıklayın ardından Hesabı Sil butonuna basın.

    Bu şekilde kaldırıldıktan sonra telefon üzerindeki twitter hesaplarından çıkış yapmış olacaksınız ve bildirim almayacaksınız.

    Ekleme:05 Şubat 2017

    Twitter hesabınızı telefon üzerinden silmek

    Telefonda twitter uygulaması hesabınızı silmeye izin vermeyebilir.Bu yüzden uygulama üzerinden hesabı silemeyeceksinizdir.Ancak hesabınızı telefon üzerinden silmenin bir yolu var.

    • Telefonda internet tarayıcısını açın.
    • Twitter.com adresine gidin.
    • Tarayıcı seçeneklerinden "Masaüstü sitesi iste" seçeneğine tıklayın.Şimdi twitter.com masaüstü sitesi görünümü ile açılacak ve bilgisayar da olan özelliklerin hepsi kullanılabilecek.
    • Twitter hesabınıza giriş yapın.Profil resminize tıklayarak Ayarlar bölümüne gelin.
    • Ayarlar bölümünde alttaki Hesabımı devre dışı bırak yazısına tıklayın.
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @nehir68 telefondaki uygulama üzerinden hesap silme işlemini yapamayabilirsiniz.Ancak telefondan şu şekilde hesabınızı silmeniz mümkün.Internet tarayıcısını açın, twitter adresine girin, ardından tarayıcı seçeneklerinden "masaüstü sitesi iste" seçin.Bu sayede twitter.com bilgisayarda açılan sitesi ile karşılaşacaksınız.Şimdi hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar->Hesabımı devre dışı bırak diyerek silebilirsiniz ismailsarp 7 yıl önce
    • ayrıca mesajı düzenleyerek ekleme yaptım inceleyebilirsiniz @nehir68 ismailsarp 7 yıl önce
    • @nehir68 isterseniz uzmanim.net te yeni bir konu açarak sorun, sadece ben değil diğer tüm uzman arkadaşlar görsünler.Bu daha yararlı olacaktır sizin için. ismailsarp 7 yıl önce

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)