Telefondan Yandex hesabını kaldırma nasıl yapılır?

Telefonuma yandex mail indirdim 2 tane yandex hesabım var ikisini de ekledim. Şimdi diğeriniden çıkış yapmak istiyorum ama yapamadım nasıl yapabilirim?

Telefonumda yandex hesabından çıkış yapmak istiyorum nasıl yaparım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzdan Yandex hesabını kaldırmanın yolu birazcık farklı. Yandex mail hesabınızı telefondan nasıl kaldıracağınızı yazının devamında öğrenebilirsiniz.

    Telefondan Yandex hesabını kaldırma

    Yandex hesabınızı kaldırmak için şunları yapın:

    1. Adım: Telefonunuzdan Ayarlar'a girin.

    2. Adım: Her Android telefonda hesaplar diye bir bölüm olur. Telefonunuzdan Hesaplar bölümünü bulun.

    3. Adım: Hesaplara girdikten sonra oradan Yandex'e tıklayın.

    yandex hesaplar

    4. Adım: Şimdi açılan sayfadan kaldırmak istediğiniz Yandex hesabını seçin.

    5. Adım: Seçtikten sonra hesabı sil veya hesabı kaldır diye bir seçenek var, ona tıklayın. İşlemi onaylayın.

    yandex hesabı kaldır

    Telefondan Yandex hesabını kaldırma bu kadar basit. Kaldırdığınız o hesap Yandex uygulamalarında artık görünmeyecektir.

    omercik omercik (9418)