Telefonla konuşurken mesaj sesi çıkmıyor.

Telefonla konuşurken gerek normal, gerek WhatsAppta mesajı geliyor fakat telefonla konuşurken mesaj geldiği ne sesle ne titreşim belli oluyor.

Bazen bende telefonu kapattıktan sonra mesaj geldi mi diye kontrol etmeyi unutuyorum, bu durum da mesajlarımı görmekte geç kalıyorum.

Bu durumun çaresini ben bulamadım.

Sizin bildiğiniz bir çaresi var mı ?

Telefonumun marka ve model ( xioami redmi note 8 )

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, WhatsApp da yazılım olarak bir sıkıntı olabilir yani WhatsApp ı güncelleyip sorununuzun düzelip düzelmedini kontrol ediniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Telefonumun güncellemelerini aksatmadan yaparım aslında . Peki sadece whatsapp ı tek başına nasıl güncelleyeceğim ? Whatsapp ı silerek tekrar yüklememi önermezsiniz inşallah. Ve yukarda belirtiğim gibi mesaj sesi çıkmama durumu normal mobil mesajlarında da geçerli. @darkcrak (5071) mat7 2 yıl önce
    • Biliyorum bu sorun bende de olmuştu ve çıldırıyordum. Sorunu çözmek için whatdapp beta yı kullanabilirsiniz. @mat7 darkcrak 2 yıl önce
    • Allah Allah .... Nedir bu işin çözümü acaba?..... Bu whatdapp beta dediğiniz telefonda yüklü whatsapp uygulamasını bilgisayar, tablet gibi cihazlarla paylaşmak , ve hatta bu cihazlarla paylaştığımda internet kapalı olsada whatsappın çalışması gibi bir durum değil mi ? Peki bunu yapmak ücretlimi ? ve siz bu sorunu nasıl çözdününüz ? @darkcrak (5071) mat7 2 yıl önce
    • Google play üzerinden Whatsapp beta programına katıldım ve bu sorunu çözdüm zaten betada bu sorun olmuştu ve beta'ya gelen güncelleme ile sorunu düzelttiler. Eğer beta'ya geçmeyecekseniz bir sonraki güncellemeyi bekleyiniz. Beta ücretli değildir. @mat7 darkcrak 2 yıl önce
    • Anladım. Teşekkürler verdiniz bilgi için. @darkcrak (5071) mat7 2 yıl önce
    • Rica ederim @mat7 darkcrak 2 yıl önce