Telefonlar arası rehber ve dosya aktarımı nasıl yapılır?

Benim telefonun rootlanmıyor diye babamla telefonlarımızı değiştireceğiz. Babam diyor ki "rehberim, smslerim, WhatsApp resimlerim olacak" diyor. Bunun hızlı bir yolu var mı? Telefonumu hard reset yapsam bütün her şeyim silinir mi? (Temiz olmasını istiyorum da)

Yardımcı olabilir misiniz ? Bluetooth demeyin bana Bluetooth çok uzun sürüyor.

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Send Anywhere uygulamasıyla bu isteğini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Telefonundaki her türlü dosyayı olduğu gibi diğer telefona aktarır. Tabi uygulamanın her iki cihazda da kurulu olması gerekiyor.

    Send Anywhere: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estmob.android.sendanywhere&hl=tr

    NOT: Her iki telefon Samsung ise Smart Switch uygulamasını öneririm. Bizzat Samsung tarafından geliştirilmiştir ve Send Anywhere'e göre daha pratiktir.

    Smart Switch: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.easyMover&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Gönderme sırasında internet gerekli mi? androidhacker 6 yıl önce
    • Ve babamın telefonu general mobile 4g benimki casper VIA e2 androidhacker 6 yıl önce
    • Cevap verir misiniz androidhacker 6 yıl önce
    • WiFi veya mobi ağ üzerinden veri aktarımı yapar. Uygulamayı indir seni yönlendirir zaten o @androidhacker omercik 6 yıl önce
    • Smart Switch uygulamasını da dene, her iki cihaza da kurabilirsen o daha kolay @androidhacker omercik 6 yıl önce
    • Teşekkür ederim. androidhacker 6 yıl önce