Telefonlar modeme bağlanıp kopuyor, ne yapmalıyım?

Evde akıllı televizyonumda var. Televizyon Wi-Fi ağına bağlanıyor ve Youtube gibi programları sorunsuz çalıştırıyor. Fakat evdeki bütün telefonlar Wi-Fi ağına bağlandıktan 2 dakika sonra Wi-Fi bağlantıları kopuyor fakat bu süreçte televizyonun bağlantısında hiçbir sorun olmuyor. Sadece telefonlarda sorun oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

keremozz keremozz (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modemi kapatıp açmayı denedin mi? Modemi kapat ve 10-15 saniye sonra aç sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol et.

    Eğer sorun sadece kablosuz cihazlarda varsa modemi resetlemeni önerebilirim. Eğer bunun ile uğraşmak istemiyorsanız müşteri hizmetlerinden sorunu bildirmenizi önerebilirim.

    darkcrak darkcrak (5168)