Telefonların arama motorunun geçmişi temizlenmelimi?

Akıllı telefonda arama motorunda kalan arama geçmişi telefonun hafızasını doldurur mu?

Yada telefonu herhangi bir şekilde ağırlık yapar mı?

Bu yüzden arada bir arama motorunun geçmişini temizleme yapılmalı mı?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Telefondaki tarayıcı geçmişi hafızayı doldurur mu? Ağırlık yapar mı?
    - Arama geçmişi telefonun hafızasını doldurmaz ve ağırlık yapmaz

    Arada bir arama motorunun geçmişini temizleme yapılmalı mı?
    - Size kalmış bir şeydir, bazen siteler takılı kalıyor onun için geçmişini temizlemeniz gerekebilir. Onun dışında temizlemeseniz de olur.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    Arama motorlarının geçmişi herhangi bir yer kaplamaz.  Aklında olsun metin olarak saklanan veriler çok az yer tutar.  Senin 10 yıllık arama verin 1 fotoğrafdan daha az yer kaplar.

    murat murat (12492)