Telefonu açmadan SIM karttan numaraları nasıl silerim?

Öncelikle merhaba , şifresini bilmediğim bir telefona takılı sim kart içerisindeki numalararı telefonum ekranını açmadan nasıl silebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim 😊

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sim kartı başka telefona takarsan ancak o şekilde silebilirsin. Ha PIN vs bilmiyorum dersen o işi de yapamazsın.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Anladım , Teşekkürler veysi2023 5 yıl önce

    Böyle bir teknoloji daha gelişmiş değil :)

    Sihir gücün varsa anca öyle silebilirsin. Ya da SIM kartını başka bir telefona takıp öyle de silebilirsin. En kötü ihtimal amacın ondan kurtulmaksa kır gitsin..

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Anladım , Teşekkür ederim :) veysi2023 5 yıl önce