Telefonu değiştirdim. WhatsApp'ta gönderilen resimleri geri alabilir miyim?

Daha önce Android telefon kullanıyordum. WhatsApp'dan gönderilmiş resimler vardı. Telefonumu sattım fakat resimleri, WhatsApp ile gönderilen resimleri yedeklemeyi unuttum. Şimdi iPhone kullanıyorum.  Eski telefonumdaki WhatsApp ile gönderilen resimleri geri alma şansım var mı?

kullanici990109 kullanici990109 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba sayın kullanıcı . whatsapp ile alakasını çözemedim fakat telefonda duruyorsa ve o telefonu sattıysanız muhtemelen alan kişi o telefonu formatlamıstır . telefon elinizde olmadıgı için resimleri geri alma şansınız bulunmamaktadır . sevgilerimle ..

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

      WhatsApp resimleri telefonda saklar. Yani Facebook gibi resimleri sunucuda saklamaz.

      Dolayısı ile telefonu değiştirmişsiniz, satmışsınız. Eski telefonda olan resimleri artık geri alamazsınız.

      WhatsApp sunuzu üzerinde resimleri saklamaz.

      hakan hakan (15409)