Telefonu güncelledikten sonra telefon bozuldu ve sürekli hata veriyor (Venüs)

Güncelleme yazısı çıktı tamam dedim sonra telefon bozuldu Venüs hemen hatası çıkıyor devamlı lütfen yardım edin.Sürekli Venüs hemen durduruldu yazısı çıkıyor süreli fabrika ayarlarına geri dönüş yapıyorum

minemavi minemavi (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncelleme ardından telefonunuz bozuluyor ve siz çözüm için fabrika ayarlarına geri dönmek durumunda kalıyorsunuz.Bu şekilde sorun çıkmaya devam mı ediyor.Yoksa fabrika ayarlarına geri dönmenin ardından bir güncelleme daha alıyor ve sorunu tekrar mı yaşıyorsunuz.Eğer böyle ise güncellemeyi fabrika ayarlarından sonra tekrar yapmayın ve bekleyin.Güncelleme de bir sorun olabilir.

    Ayrıca telefonu fabrika ayararına aldıktan sonra da bu sorunu yaşamanız nedeniyle sorun sizden değil karşı taraf yani Venüs den de kaynaklanabilir.Bu durumda sizin yapacağınız bir durum olmayabilir.Mümkünse Venüs müşteri hizmetleri ile görüşerek sorununuzu belirtebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Aynen fabrika ayarlarına geri dönüş yaptığımda sürekli Venüs hatası yazısı çıkıyor bide es doyasıyasında hata yazısı da çıkıyor bunlardan bi zaman sonra telefonumu düşürüp ekranını kırdım

      minemavi minemavi (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Öncelikle geçmiş olsun, ekran kırıldığına göre sanırım mecburen teknik servis yolu gözüktü telefonunuzda.İsterseniz teknik servis ile beraber yaşadığınız sorunu da aktarın ve ikisi birlikte olursa daha uyguna yaptırabilirsiniz gibi. @minemavi ismailsarp 6 yıl önce