Telefonu şarja takınca dolduğu gözüküyor ama dolmuyor

Merhaba, telefonumu şarja taktığım zaman şarj simgesinden şarjın dolduğunu anlıyorum ayrıca kırmızı ışıkta yanıyor. Ama %62'de takıldı ve 4 saat boyunca ilerlemedi. Normalde ısınırdı ama şuan soğuk, hiç ısınmamış. Bu durum evdeki diğer telefonlar için de gecerli, kardeşimin ve annemin telefonunda falan... Nedeni ne olabilir?

admin334 admin334 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elektrik kesilmiş olabilir mi? :)

    Aynı anda birden fazla telefonda aynı sorunu yaşıyorsan sorun şarj aletinde veya evinizdeki elektrik şebekesinde olabilir.

    Telefonları şarj etmek için aynı şarj aletini mi kullanıyorsun? Cevabın evetse sorun şarj aletindedir.

    Farklı şarj aletleri kullanıyorsan ve tüm telefonlarda sorun oluyorsa evdeki elektrik şebekenizde bir sorun var demektir.

    murat murat (12492)