telefonu sıfırladım gmailimi biliyorum ama aynı şeyleri sorup duruyo

 acil yardım edin..
Ben ekran kilidimi unuttum ve hard card format attım tamam telefon acıldı ama oturumumu kabul etmiyo devamlı aynı yerde git gel yapıyorum bi türlü kabul etmiyo kendi kulladıgım hesabıma giriorum olmuyo ne yapmalıyım yardımcı olurmusun.....telefonum general mobile 4g one

kullanici918950 kullanici918950 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuz Android işletim sistemine sahip olduğu için eğer Gmail kurulumu yapmadıysanız ara ara size bildirim yollayarak kurulum yapmanızı istiyor olabilir. Bu durumda yapmanız gereken cihazı bir Gmail hesabıyla bağlamaktır. Önceden kullandığınız Gmail'i Ayarlar > Hesaplar > Hesap Ekle diyerek ekleyin. Sorununuz yüksek ihtimal ile çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)