Telefonu sms alımına kapatma nasıl yapılır?

Telefonuma hiç sms yani kısa mesaj gelmesin istiyorum. Telefonu sms alımına kapatmak mümkün mü? Telefonumu kısa mesajlara nasıl kapatabilirim?

Anonim Anonim (156)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonu SMS alımına kapatmak için operatörünüzü arayabilirsiniz.

    Telefonu SMS alımına kapatmak - Vodafone:

    Telefona gelen tüm smsleri engellemek için Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni (Vodafone hattınızdan 542 ya da diğer operatör ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00) arayarak işlem yaptırabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüştüğünüzde telefonunuzu sms alımına kapatmak istediğinizi söyleyin. SMS servisi kapatıldığında hiçbir şekilde mesaj alamaz ya da gönderemezsiniz.

    Telefonu SMS alımına kapatmak - Turkcell:

    Telefona gelen tüm smsleri engellemek için Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni (Vodafone hattınızdan 532 ya da diğer operatör ve sabit hatlardan 0 (532) 532 00 00) arayarak işlem yaptırabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüştüğünüzde telefonunuzu sms alımına kapatmak istediğinizi söyleyin. SMS servisi kapatıldığında hiçbir şekilde mesaj alamaz ya da gönderemezsiniz.

    Turkcell'in ayrıca SMS Engelleme Servisi var. Bu ücretli bir hizmet şuan için aylık 5 TL gibi bir ücreti var.

    SMS Engelleme Servisine abone olmak için SMSENGELLE yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderin.
    Ayrıca, SMSENGELLE yazıp, mesaj almak istemediğiniz numarayı ekleyerek (Örnek: SMSENGELLE 5XXXXXXXXX) 2222’ye kısa mesaj gönderebilir, istemediğiniz mesajların size ulaşmasını engelleyebilirsiniz.
    İstemediğiniz markalardan gelen tanıtım mesajlarını engellemek için SMSENGELLE marka ismini yazıp (Örnek: SMSENGELLE ABC) yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
    Engellediğiniz marka/firmadan tekrar mesaj almaya başlamak için SIL SMSENGELLE marka ismini yazıp (Örnek: SIL SMSENGELLE ABC) yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    11 ay önce cevaplandı