Telefonu uzaktan kontrol edebileceğim Quick Support gibi bir program var mı?

nedense Team Viewer de uzaktan kontrol yapamıyorum sadece uygulamaları falan kaldırabiliyorum başka birşey yapılmıyor telefonu pc den kontrol etmem lazım

taha17 taha17 (91)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://inkwire.io/ INKWIRE, Android cihazdan Android cihazı kontrol etmek için kullanabileceğin bir program.  Bu akında olsun pek bilinmez, burada bulunsun diye yazıyorum.

    Bilgisayardan Android cihazı kontrol etmek için AirDroid  kullanabilirsin. Telefonunun root edilmiş olması gerekiyor

    alattin alattin (16984)