Telefonum donuyor, kendiliğinden kapanıyor!

Selamün aleyküm,

GM Discovery 2+ kullanıyorum.Telefonum durup dururken bir anda dondu yeniden başlattım daha sonra kapandı ve 1-2 gün boyunca açılmadı.Dün biraz uğraştıktan sonra açıldı fakat ara sıra ekranda donmalar meydana gelmekte, bazen kendiliğinden kapanıyor, tuşuna basıyorum açılmıyor daha sonra kendiliğinden açılıyor.Telefonumun sorunu nedir?

Bilgi verirseniz sevinirim.

omeremlik omeremlik (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu gibi durumlarda ilk yapman gereken telefonu sıfırlamak yani fabrika ayarlarını döndürmek.  Telefona yüklediğin bir yazılım soruna sebep oluyor olabilir. Bu da çözüm olmazsa temiz ROM yükletmeyi deneyebilirsin. Bir şekilde telefonuna virüs bulaşmış olabilir.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Telefonumu 4-5 kere sifirladim fakat aynı sorun devam ediyor. omeremlik 7 yıl önce
    • @omeremlik o zaman servis yolu görünüyor. hakan 7 yıl önce