Telefonum duvar kağıdını kare kırpıyor?

Neden bilmiyorum ama galeriden bir fotoğrafı duvar kağıdı yapmaya çalıştım ama fotoğrafı kare kırpıyor ve tam ekran olmuyor. Önceden böyle değil neden olmuş olabilir?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her hangi bir bilgim yok. Örnek bir ekran görüntüsü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ekledim pardon. treajen 4 yıl önce
    • Resim den de belli oluyor telefonuna göre değil yani telefonunun ekranına sığmıyor o fotoğraf ve kare olarak algılıyor @treajen darkcrak 4 yıl önce
    • Başka fotoğraflarda da dener misin @treajen belki bu fotoğrafta bu kare yi uyguluyordur darkcrak 4 yıl önce
    • Her fotoğrafda böyle ve önceden olmuyordu yeni olmaya başladı sanmıyorum telefona göre olmadığını ya. treajen 4 yıl önce