Telefonum kız arkadaşım tarafından takip edildiğine ve telefonuma sızmış olduğundan şüphe duyuyorum

Merhaba telefonum ıphone 14 pro Max

Kız arkadaşım bana bir kaç defa müzik linki attı , ondan sonra telefonuma sızdığından şüphe duyuyorum

Bana yardımcı olabilir misiniz

zana zana (1)
3 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Attığı linki özelden bana iletir misiniz?

    hydra hydra (3802)
    3 ay önce cevaplandı

      Attığı linkler gerçekten Youtube vb gibi sitelere aitse telefonuna virüs bulaşmamıştır. Fakat sana yolladığı link neye benziyordu bunu görmek lazım.

      hakan hakan (15424)
      3 ay önce cevaplandı