Telefonum modemden gelen wifiyi pc yi açmassam gelmiyor ?

Kısacası sabah kalkıp modemi çalıştırıyorum ama internet gelmiyor. Sonra bilgisayarı açıyorum internet hemen geliyor ( bazen yine gelmiyor pc wifisini açıp kapatıyorum geliyor) Ondan sonra telefonun wifisi açık bir şekilde pc yi kapatıyorum wifi hala gitmiyor . Ne zaman ki telefonun wifisini kapatıp açtığım zaman gidiyor ve pc yi baştan açmam gerekiyor. İlgilenirseniz sevinirim :(

bugraoktay bugraoktay (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaşadığın problemi tam olarak anlayamadım. Labirent gibi cümle kurmuşsun. Telefonunda WiFi açıkken bilgisayarda internet olmuyor mu yoksa her iki cihazda da internet olması için modemi kapatıp açman mı gerekiyor?

    omercik omercik (9418)