Telefonum şifremi kabul etmiyor

Yeni telefon aldım fakat önceki telefon açılma şifremi doğru yazmama rağmen açılmıyor. Galeriden fotolarımı yeni telefona taşımak istiyorum. Önceki telefonumun şifresi ve yeni telefonumun açılma şifresi aynı fakat eski telefon şifremi doğru yazmama rağmen açamıyorum. Ne yapmalıyım?

aysegul1 aysegul1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle telefon markası ondan sonra gmail mi driver şifresi mi ne şifresi istedigini açıklasan yardım olurum belki telefon markası istmem htc telefon resetlendiginde gmail hesab istiyor ondan.

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • telefon markası samsung galaxy s3 neo şifre derken telefon açılış şifresi. teşekkürler aysegul1 6 yıl önce
    • resimleri tek almak istiyorsan bilgisayara bagla icindekiler gözükmesi lazım resimlerini öyle almaya çalış... krsn 6 yıl önce