Telefonum Takıldı Ve Bataryada Çıkmıyor

Telefonum LG G2 ve bi kaç saattir süs telefon gibi duruyor Traffic Rider oyununa girdim ve takıldı telefon az önce alarmım çaldı ama telefon hala takılı kalıyor bataryasıda çıkmıyor ne yapabilirim

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bataryayı bitene kadar sabreder beklersin (Eğer bataryanın çabuk bitmesini istersen telefonunu sık sık başka telefonlardan arayarak, çaldırırsın.). Batarya tükenip telefon kapandıktan sonra şarja takar ve telefonunu düğmesinden açarsın.

    Bu kadarı aklına gelmeliydi :)

    temmuz temmuz (12505)