Telefonum tamirden sonra daha az amper değeriyle daha geç şarj olmaya başladı? Problem ne olabilir?

Telefonumun micro usb şarj soketinde sorun vardı. Telefoncuda micro usb soketini değiştirttim. Yine eskisine benzeyen 5 pinli bir soket taktı. Fakat önceden yaklaşık 860-960 mA değerlerinde şarj olan telefonum şimdi tam maksimum 460-500 mA ile ve çok aşırı uzun zamanda şarj olmaya başladı. Acaba şarj soketlerinin de çeşitli türleri mi var 500 mA'lık 1, Amper'lik, 2 Amper'lik vb. gibi. Bu arada orijinal şarj cihazım 5V - 1A'lık bir cihaz. Ve bahsettiğim şarj ölçüm değerlerini Ampere isimli uygulama ile ölçmüştüm.

Telefonun içini açtım lehimlemede sorun yok. Acaba neler yapılabilir?

memoliy memoliy (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    O kadar soru değeri taşımayan ve kurala uygun yazılmayan bir sürü sözde soru var ki hepsinde cevap var benim soruma daha fazla kişi bakmış ama bir cevap bile yok. Hayret doğrusu. Çok saçma.

    memoliy memoliy (-1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @memoliy Bilen birisi yazacaktır, fakat çok sinirlenmişsin, bakanların çoğu bu hatayı alıyor olabilir. sana anında cevap gelecek diye bri kural YOK! nvidiagtx 6 yıl önce
    • Haklısın @nvidiagtx ama benim kızgınlığım şu soru değeri taşımayan yok telefon önerisi yok şarjım bitti pilim bitti yok şarjım bitti napiyim, ayy pilim bitti napiyim, oyun oynayamıyorum zart zurt vb. çok gereksiz cümlelerle burada kalabalık yapanlara ve bir de ona soru değeri vererek balıklama çözüm üretmeye çalışanlara cevap vermeye çalışanlara. memoliy 6 yıl önce