Telefonum'un şarjı 100% den 69'a indi batarya da sorunmu var acaba ?

Arkadaşlar elimdeki cihazı şarja takmadan önce 40 filandı kahvaltı yı kısa sürede bitirdim ve 100 oldu sonra az bi şey gezmeye çıktım müzik dinledim şarjı 69 olmuş batarya mı sorunlu acaba cihaz sıfır dı ikinci el almadım

andromobil andromobil (74)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yüksek ihtimalle batarya sorunlu. Ayarlardan batarya kullanım oranlarına bak. Bataryayı hangi uygulama tüketmiş bunu gözlemle. Sorunlu bir uygulama da aşırı batarya kullanıyor olabilir. Sorun devam ederse mutlaka aldığın yere götür.

    murat murat (12492)
    4 ay önce cevaplandı