Telefonum Wi-Fi çekim gücü az

Merhabalar benim S5 Mini telefonum modeme dibine gelince çekiyor. Diğer telefonlarda ve bilgisayarda mükemmel çekiyor. Sorunu nedir?

monodrax monodrax (58)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cihazının wifi kartı eski veya arızalı olduğundan dolayı uzak noktalarda çekmeyebilir fakat benim düşüncem bu.

    Bana sorarsan cihazını bir telefoncuya getirmende fayda var zaten cihazının modeli bayaa eski.

    darkcrak darkcrak (5168)