Telefonum wifiye bağlı fakat wifinin yanında bile 2 3 diş çekiyo sadece benim telefonumda oluyor başka telefonlarda sorun yok

Wifi az çekiyor hiçbişey açılıyor 1 2 oda ileride hiç gözükmüyor sorun telrfonda

atakantkn atakantkn (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Nie kimse cevap vermiyorr

    atakantkn atakantkn (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle telefonun ağ ayarlarına girerek ağ ve interneti komple sıfırlamayı deneyebilirsin. Android veya ios olup olmadığını bilmiyorum ancak Ayarlar kısmında Bağlantılar veya Hücresel veri kısmından tüm ağ ayarlarını sıfırlayabilirsin. Herşey sıfırlandıktan sonra cihazını yeniden modeme bağlamadan önce yeniden başlat ardından modeme tekrar bağlamayı dene. Eğer bu işlem işe yaramazsa üzgünüm Wifi Anten arızalı ve telefon tamircisi muhtemelen günümüz şartlarında 120-150TL gibi bir ücret karşılığı değişimi sağlayacaktır.

      ahmetakturk ahmetakturk (31)